طراحی فایل برای برش لیزری

کورل و اتوکد

طراحی فایل برای برش لیزری یکی از مهم ترین قسمت های فرایند برش است.امروز با دو نرم افزار قدرت مند برای طراحی فایل مناسب برای برش و حکاکی لیزری آشنا میشویم.

برنامه های طراحی به دو دسته تقسیم میشوند دسته اول برنامه های پیکسلی و دسته دوم برنامه های برداری . اما کدام یک برای برش و حکاکی لیزری مناسب است؟

این سوالی است که ممکن است برای شما پیش بیاید.تیم دیجیکات با این مقاله کوتاه سعی کرده به تمام سوالات شما جواب دهد.

طراحی فایل برای برش لیزری تنها با نرم افزار های برداری امکان پذیر است.یکی از نرم افزار های قدرتمند طراحی برداری،برنامه کورل دراو است.

آشنایی بیشتر با کورل (corel draw)

CorelDRAW Graphics Suite  نام مجموعه ای از بهترین ابزارهای طراحی گرافیکی می باشد. CorelDRAW یک نرم‌افزار ویرایشگر گرافیکیِ بُرداری است و نرم‌افزاری کاملاً حرفه‌ای برای طراحی گرافیکی است. شما با استفاده از نرم‌افزار CorelDRAW Graphics Suite می‌توانید وکتور را طراحی کنید یا به صورت کاملاً حرفه‌ای صفحه بندی را انجام دهید.شما در نرم افزار کورل میتوانید ابعاد خود را تعریف کنید  و فایل را با ابعاد واقعی که قرار است برش بخورد طراحی کنید.

 

طراحی برداری
صفحه برنامه کورل دراو

اتوکد (autocad)

Autodesk AutoCAD اتودسک اتوکد نرم‌افزاری که برای ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. مطمئنا مهندسان نقشه کشی و عمران این ابزار را بسیار بهتر از افراد معمولی می شناسند. در AutoCAD کاربران اتوکد امکان استفاده از محیط‌های دو بعدی و سه بعدی را دارند. در همه جای جهان اگر قرار باشد نقشه ای کشیده شود ، همه آن را با محصول AutoDesk ترسیم خواهند کرد.خروجی dxf مناسب برش لیزری میباشد.

 

طراحی اتوکد برای برش لیزری

 

شما میتوانید طراحی خود را به تیم طراحی دیجیکات بسپارید.تا در کمترین زمان و بالاترین کیفیت کار شما انجام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.